BELYSNING / Golvlampor / Golvlampbord 11676354
nr 1167 6354
Golvlampbord
1930-tal, saknar skärm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 mars 2018
kl 19:10:31
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr